Nargile

Nargile

HEMSAN üretim, 2007 yılında çıktığı yolunda pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Zamanın ve sektörün getirdiği bir dinamik yapıyla değişimi esas olarak kabul eden firmamız, 2019 yılında kurumsal yenileşmeye giderek, hizmetlerini de arttırmıştır. Nargile üretim tütün hatları da bu kapsamda olan makinelerimiz arasındadır.

Nargile kullanımı, son yıllarda hem ülkemizde, hem de dünya çapında bir artış göstermektedir. Bu nedenle nargile üretim tesisleri, son yıllarda büyük bir öneme sahip olmuştur. HEMSAN makine bu sektörü kaliteli hizmetleriyle desteklemekte olup, sektördeki en iyi verimi sağlayan tütün hatları üretimini yapmaktadır.

Yurt dışında da aktif olarak sağladığımız bu hizmetimiz, pek çok ülkeye ihracat yoluyla gönderilmektedir. Böylece ülke ekonomisine de büyük bir katkı sağlanmaktadır. Güncel olarak ticaret ortaklarımız İran, Ürdün, Rusya ve Gürcistan olup, bu konuda çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

Nargile Üretim Tütün Hatları

Türkiye içerisinde de nargile üretim tesisi hizmetleri sağlayan HEMSAN makine, fabrikanızın Nargile üretimi hakkında tüm ihtiyaçlarına yönelik imalat yapmaktadır. Son teknoloji araç-gereçlerle yapılan imalatlarımız, etik kurallar çerçevesinde, en iyi çözümü oluşturması için yapılmaktadır.

Eğer nargile fabrikası işletmeniz varsa ya da sıfırdan kurulum yapıyorsanız, HEMSAN makineleri sektöre iyi bir başlangıç yapmanızı ve üretimlerinizi arttıracak destekler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda kabul eden firmamız, üretiminizi arttırmayı ve fabrikanızdan maksimum verimi almanızı asıl hedef olarak kabul etmektedir.

Eğer nargile üretim tütün hatlarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişim kurabilir, ihtiyaçlarınızı bize aktarabilirsiniz.

Nargile Tütün İşleme Hattı