HEMSAN MAKİNA & OTOMASYON

HEMSAN OTOMASYON makine 2007 yılında önceki adı Ege Krom olarak faaliyete başlamıştır. Başlıca üretim alanı süt ve gıda makineleri endüstrisi için makine üretmeye başlamıştır.

Firmamız sektörde süt pişirme kazanları, yoğurt, beyaz peynir, kaşar hatları ve anahtar teslim fabrika kurulumu ve satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız daha sonra 2019 yılında şirketleşmeye giderek ürün yelpazesini genişleterek nargilelik tütün hatları (nargile proses) kurmaya başlamıştır. Nargile üretiminde sektörde birçok firma ile çalışmaktayız.

Yurt dışına ihracat yaptığımız ülkeler sırasıyla; Ürdün, İran, Rusya ve Gürcistan. Türkiye’ de sektörde bilinmiş tüm markalara hizmet vermekteyiz. Kimya sektöründe de ürün hazırlama sistemleri, roll bound sistem ısıtma ve soğutma kazanları, etiketleme makineleri ve dolum makineleri üretmekteyiz.

4
Sektör
1264
Tamamlanan Teslimat
14
Uzman Personel
2645
Mutlu Müşteri

Neden HEMSAN?​

Son Teknoloji İmkanlar

HEMSAN makine, üretimlerinde son teknolojik imkânlardan yararlanarak, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak makineler sunar. Böylece üretim hızınız arttırılır ve kazancınız da katlanmış olur.

Müşteri Memnuniyeti

HEMSAN makine, kurumsal bir yapıda hizmet vermekte olup, müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada tutar. Sizlerin görüşleri, istekleri ve gereksinimleri bizler için önemlidir.

Uygun Fiyatlı Ürünler

HEMSAN makine, kurumsal politika olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak üzere kurulmuştur. Bu hizmetlerimiz, sizlere uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sunulur.

Son Teknolojiyle Üretilen Makinelerle İmalat Sürecini Daha Verimli Hale Getirin!

HEMSAN yaptığı üretimlerde müşterilerinin arzu, gereksinim ve isteklerini her zaman ön planda tutar. Bu kapsamda imalatını yaptığımız ürünlerimiz etik değerlere uygun ve en üst verimi sağlayacak şekilde üretilir.

Kurum olarak sosyal sorumluluklarının farkında olan HEMSAN, çevre kirliliği konusuna özen gösterir. Çevresini maksimum derecede temiz tutarak, müşterilerine ve halka daha sağlıklı yaşamalarını sağlar.

Üretimlerini sektördeki son gelişmeleri takip ederek yapan HEMSAN, yaptığı üretimlerde kullandığı malzemeleri dünya standartlarında seçer. Böylece ürettiğimiz makineler, uzun yıllar boyunca aynı kalitede hizmeti sağlar.

HEMSAN kurum olarak ilk sıraya müşterilerini yerleştirir. Bu kapsamda sizlerin ihtiyaçları ve gereksinimleri doğru şekilde ele alınarak, en doğru hizmeti almanız sağlanır.

HEMSAN, son teknolojileri her zaman takip ederek, buna uygun üretim yapmayı kendine hedef olarak belirler. Dinamik bir yapıya sahip olmak için kendini sürekli yenilemeyi, sektörü üzerinde yeni gelişmeleri takip etmeyi benimser.

Yurt içinde her bölgede, ek kaliteli hizmetleri sunmayı ve öncü konuma oluşmayı hedefleyen HEMSAN, bunu gerçekleştirebilmek için müşteri odaklı bir politika takip eder ve dünya standartlarında malzeme kullanır.

Hâlihazırda dört ülkeye yoğun bir ihracat yapan HEMSAN, politika olarak yurt dışında daha aktif olmayı ve ihracat yaptığı ülkeler listesini genişletmeyi hedefler. Global çapta bir marka olma yolunda ilerleyen HEMSAN, ürünlerinin kalitesini, performansını ve verimini her zaman üst seviyede tutar.

Daha Fazla Bilgi İçin