Kimya

Kimya

Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinen HEMSAN, tüm hizmetlerinde olduğu gibi Kimya ve Deterjan sektöründe de kaliteli üretimden asla ödün vermemektedir.

Kimya ve deterjan, Türkiye’de en önemli sektörler arasındadır. Burada hizmet veren pek çok firma olup, ülkemizin ekonomisine büyük bir katkı sağlamaktadır. HEMSAN, kimya ve deterjan karıştırma mikserleri üretimi ile katkıda bulunarak, fabrikalarınızın verimini en üst seviyeye çıkarmayı, böylece üretiminizde ve kazancınızda artış sağlamayı hedeflemektedir.

Bu nedenle ürettiğimiz makinelerimiz, en iyi çözüm önerisi olması için son teknolojik imkânlardan, araç ve gereçlerden yararlanılarak üretilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve mühendislerimiz tarafından büyük ehemmiyet verilen bu süreç, dikkatli bir şekilde takip edilmektedir.

Kimya ve Deterjan Karıştırma Mikserleri

HEMSAN olarak yaptığımız ürünlerimiz, paslanmaya ve zamanla aşınmaya karşı dayanıklı yapıdadır. Bu sebeple paslanmaz mikser üretimlerimiz mevcut olup, su, kimyasal ve deterjanlarla temas konusunda dayanıklı ürünlerdir.

Eğer fabrikalarınızda ve deterjan üretim tesisleri işletmelerinizde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ve deterjan mikseri arayışınız varsa, uzun süreli bir kullanım için üretilen imalatlarımız, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Fabrika olarak yenileşme sürecine gitmişseniz ya da bazı makinelerinizi yenilemeye karar vermişseniz ve karıştırıcılara gereksinim duyuyorsanız, kimyasal karıştırıcı mikser üretimlerimiz dayanıklı ve paslanmaz yapısıyla, sizlere uzun seneler hizmet edecektir.

HEMSAN üretim, kimya ve deterjan karıştırma mikserleri üzerine sağladığı hizmetleri, uygun fiyatlarla beraber sizlere sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı bir politika takip eden firmamız, sizlere özel fiyatlar ve ödeme seçenekleri teklif etmektedir.

Bizimle telefon numaramız üzerinden irtibat kurarak, ihtiyaç duyduğunuz kimyasal ve deterjan makinelerini belirtirseniz, ekipmanların ayrıntılarını öğrenebilir, hızlı bir kurulum elde edebilirsiniz.