Hizmetler

Endüstriyel Çalışma Alanlarımız

Nargile

HEMSAN Makine, nargile üretimleriyle tesislerinizden aldığınız sonucu arttırarak, iş yerinizi büyütmenizi mümkün hale getirir.

Gıda

HEMSAN Makine, süt ve gıda üretimlerinde detaylı hizmetleriyle tüm ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarla çözüm önerilerinde bulunur.

Kimya

Kimya sektörü üzerinde en kaliteli ve dayanıklı çözüm önerilerini getiren HEMSAN Makine, iş yerlerinizde üretimi

Su Ürünleri

Üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye’de, su ürünleri yetiştiriciliği ve avcılığı oldukça önemli işler arasındadır.

2007 yılında Ege Krom adıyla kurulan kurumumuz, bu dönemde süt ve gıda makineleri üzerine üretim yapmıştır. Üretimlerini dünya standartlarınca yapan kurumumuz, bu kapsamda pek çok hizmet vermiştir. Süt işleme tesisi makinaları ve süt & gıda üzerine üretimlerimiz şu şekildedir.

 1. Süt pişirme kazanları
 2. Yoğurt hatları
 3. Beyaz peynir hatları
 4. Kaşar hatları

Bu hizmetlerimizin yanı sıra anahtar teslim süt işleme tesisi de yapılmaktadır. Bu kapsamda ihtiyaçlarınız dinlenerek bir plan yapılmakta, ardından tesiste kullanılacak makinalar ve diğer unsurlar eksiksiz şekilde hazırlanmaktadır.

Tüm işlemler bittiğinde size anahtar teslimi yapılmaktadır. Kurumumuz bu hizmeti düzenli ve disiplinli şekilde gerçekleştirmekte olup, profesyonel ekiplerimiz kurulum esnasında hataya ya da yanlışlığa mahal vermez. Kurum politikası olarak hızlı çalışmayı kabul eden HEMSAN, kısa sürede tesisinizdeki bütün işleri bitirir.

HEMSAN 2019 yılında firmalaşma sürecine girerek ismini değiştirmiş, hizmet yelpazesini genişleterek, kaliteli üretimlerine devam etmiştir. Bu kapsamda yapılan nargilelik tütün hatları, hem yurt içinde, hem de yurt dışında yoğun olarak talep edilmektedir. Firmamız nargilelik hatlar üzerinde ihracat yapmakta olup, bu ülkelerin listesi şu şekildedir.

 1. Gürcistan
 2. Rusya
 3. İran
 4. Ürdün

Kurum olarak sürekli gelişim temeline kurulan HEMSAN, bu ihracat listesini genişletmek üzere çalışmalar yapmaktadır. Türkiye içerisinde de tanınmış ve ünlü markalarla çalışan HEMSAN, tüm hizmetlerini en üst kalitede sağlar. Bu hizmetlerimizin bir listesi şu şekildedir.

 • Kimya ve Deterjan sektöründe karıştırma mikserleri
 • Süt ve gıda makineleri ekipmanları
 • Nargilelik üretim tütün hatları

HEMSAN olarak sunduğumuz kimyasal karıştırıcı mikser hizmetimiz, kimya sektöründe sunduğumuz karıştırma mikserleriyle ilintili bir hizmettir. Ayrıca deterjan sektörü üzerine sıvı sabun karıştırma makinası hizmetimiz de mevcuttur. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimiz şöyledir.

 1. Roll bound sistem ısıtma ve soğutma kazanları
 2. Etiketleme makineleri
 3. Ürün hazırlama sistemleri
 4. Dolum makineleri

Tüm üretimlerimiz ince ayrıntılarına kadar ele alınmakta olup, üretim esnasında herhangi bir soruna yer verilmemektedir. Düzenli bakımlarının yapılmasıyla, makinelerimiz ve üretim hatlarımız size uzun yıllar boyunca hizmet verecektir.  Bu kapsamda firmamız satış sonrası da destek sunmakta olup, bakım & onarım servis hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

HEMSAN bünyesinde çalışan, tecrübeli ve profesyonel teknik ekiplerimiz, servis esnasında makinelerinize detaylı bir bakım yaparak, daha uzun süre kullanmanızda yardımcı olur. Bu nedenle bakım işlemleri, düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Eğer bir arıza tespit edilirse, çözümü için tüm seçenekler ele alınarak, sorun giderilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan bu ayrıntılı hizmetlerimiz, sektörde en iyi malzeme ve parçalar kullanılarak üretilir. Fiyat olarak ekonomik seçenekler sunan firmamız, ödeme bakımından da uygun fırsatlar teklif etmektedir.

Bizden bu hizmetleri almak istiyorsanız, firmamızla 7/24 iletişime geçebilir, gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.