HEMSAN Makina & Otomasyon

HEMSAN makine, kurum olarak köklü bir geçmişe sahiptir. İlk olarak 2007 senesinde kurulan firmamız, bu dönemde “Ege Krom” adını kullanmış, üretimlerini de bu kapsamda yapmıştır. Yaptığımız makine üretimlerine ek olarak, bunlara yönelik bakım&onarım hizmetleri de sağlanmaktadır.

Bu hizmetlerimiz iki aşamalı olup, ilki bizatihi kullanıcı olarak sizlerin yaptığı işlemlerdir. Bunlar rutin olup, makinelerinizi uzun süreli kullanmak ve yıllar geçtikten sonra dahi aynı verimi almak istiyorsanız elzemdir.

Ayrıca profesyonel ekiplerimiz de düzenli aralıklarla gerekli kontrolleri ve onarımları sağlamakta olup, sizlerin olası mağduriyetini önlemektedir. Her makine zamanla, kullanım şartlarına da bağlı olarak bakım duymakta, bunlar aksatılırsa çeşitli sorunlar meydana gelerek, üretim aksamaktadır.

Böylece kazanç da düşerek, aylık gidişat kötü etkilenmektedir. Bu duruma düşmemek için, bakım ve onarım hizmetleri yaptırmanız gerekmektedir. Tecrübeli teknisyenlerimiz ve mühendislerimizle sizlere en iyi hizmet verilmekte olup, etik kurallar çerçevesinde, hareket edilmektedir. Ekiplerimiz öncelikle gerekli bakım hizmetlerini sağlamakta olup, böylece gelecekteki sorunlar giderilmektedir.

Eğer bu esnada bir problem tespit edilirse tarafınız bilgilendirmekte ve çözüm önerileri, detaylı olarak anlatılmaktadır. Ardından onayınız dâhilinde gerekli işlemler başlatılmakta, dikkatli ve disiplinli bir şekilde, tüm problemler çözülmüş şekilde sona erdirilmektedir.

Firmamız, makine üretim sektöründeki hayatına 2019 yılında büyük bir yenilik getirerek, şirketleşme çalışmalarını yapmıştır. Kısa sürü içerisinde bu husus üzerine başarılı sonuçlar elde eden HEMSAN, yapısında pek çok güncelleme yapmıştır.

Bu yenileşme aynı zamanda üretimlerimize de sirayet etmiş olup, mevcut hizmetlerimiz çeşitlendirilmiştir. Güncel olarak yaptığımız makine üretimleri şu sektörler üzerinedir.

  1. Nargilelik üretim tütün hatları
  2. Süt ve Gıda makineleri ve ekipmanları
  3. Kimya ve deterjan sektöründe karıştırma mikserleri

HEMSAN Makine üretim, sizin ve firmanızın ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayacak kalitede üretim yapmaktadır. Sunmakta olduğumuz bakım&onarım hizmetleri, satış ardından herhangi bir mağduriyetin önlenmesi için her zaman hizmetinizdedir.

Süt ve Gıda Makineleri ve Ekipmanları

HEMSAN üretim, bu husus üzerine bugüne kadar pek çok projenin altına imzasını başarıyla atmıştır. Sizlere gururla sunduğumuz hizmetlerimizden bir tanesi de süt ve gıda makineleri ve ekipmanlarıdır.  Bu hususta oldukça detaylı bir hizmet verilmekte olup, bunlardan bir tanesi de süt ekipmanları olmaktadır.

Küçük ve büyük çaplı tesislere sağladığımız makinelerimiz aldığınız sütlerde artış sağlayabilir, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarınıza zarar vermeden tüm işlemleri halledebilirsiniz. Eğer süt işleme tesisi makineleri ihtiyacınız varsa, HEMSAN size en iyi verimi alabileceğiniz, dayanıklı makineleri sunmaktadır.

Kurum olarak anahtar teslimi fabrika kurulumu da sağlanmakta olup, bu hizmetimiz oldukça detaylı ve ayrıntılı sağlanmaktadır. Bu husus oldukça detaylı olup, küçük mandıra kurmak da bu kategoriye girmektedir. Burada sizlerle bir toplantı gerçekleştirilerek amacınız ve hedefleriniz tespit edilerek, profesyonel ekiplerimiz kurulum sahasını incelemektedir.

Ardından gerekli planlar ve projeler gerçekleştirilerek, sizlerin onayına sunulmaktadır. Eğer onay verirseniz, kurulum işlemleri hemen başlayarak, bir mağduriyet olmaması için hızlıca ve dikkatlice tamamlanması amaçlanmaktadır.

Bünyemizde hizmet vermekte olan profesyonel ve alanlarında tecrübeli ekiplerimiz, üretim bakımından geri kalmamanız en verimli kurulumu yapmaktadır. Teslim günü geldiğinde size sadece üretime başlamak kalmakta olup, kurulumun bitirildiği gün üretime başlanabilir.

Sektörde sizlere kaliteli çözümü sağlamak üzere kurulmuş olan HEMSAN, size en iyi mini mandıra fiyatları ve ödeme seçenekleri sunmaktadır.  Böylece tesisiniz uygun fiyatlar çerçevesinde, sektördeki en iyi kullanılarak kurulmaktadır. Süt ve Gıda üzerine sağladığımız tüm üretimlerimiz şu şekildedir.

  1. Kaşar hatları
  2. Anahtar teslim fabrika kurulumu
  3. Beyaz peynir hatları
  4. Yoğurt hatları
  5. Süt pişirme kazanları

Eğer siz de bu makine ve ekipmanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız ya da anahtar teslim fabrika kurulumu arıyorsanız, bizimle iletişime geçerek, uygun fiyatlarla en iyi hizmeti elde edebilirsiniz.

Nargile Üretim Tütün Hatları

HEMSAN üretim, 2007 yılında çıktığı yolunda pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Zamanın ve sektörün getirdiği bir dinamik yapıyla değişimi esas olarak kabul eden firmamız, 2019 yılında kurumsal yenileşmeye giderek, hizmetlerini de arttırmıştır. Nargile üretim tütün hatları da bu kapsamda olan makinelerimiz arasındadır.

Nargile kullanımı, son yıllarda hem ülkemizde, hem de dünya çapında bir artış göstermektedir. Bu nedenle nargile üretim tesisleri, son yıllarda büyük bir öneme sahip olmuştur. HEMSAN makine bu sektörü kaliteli hizmetleriyle desteklemekte olup, sektördeki en iyi verimi sağlayan tütün hatları üretimini yapmaktadır.

Yurt dışında da aktif olarak sağladığımız bu hizmetimiz, pek çok ülkeye ihracat yoluyla gönderilmektedir. Böylece ülke ekonomisine de büyük bir katkı sağlanmaktadır. Güncel olarak ticaret ortaklarımız İran, Ürdün, Rusya ve Gürcistan olup, bu konuda çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

Türkiye içerisinde de nargile üretim tesisi hizmetleri sağlayan HEMSAN makine, fabrikanızın Nargile üretimi hakkında tüm ihtiyaçlarına yönelik imalat yapmaktadır. Son teknoloji araç-gereçlerle yapılan imalatlarımız, etik kurallar çerçevesinde, en iyi çözümü oluşturması için yapılmaktadır.

Eğer nargile fabrikası işletmeniz varsa ya da sıfırdan kurulum yapıyorsanız, HEMSAN makineleri sektöre iyi bir başlangıç yapmanızı ve üretimlerinizi arttıracak destekler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda kabul eden firmamız, üretiminizi arttırmayı ve fabrikanızdan maksimum verimi almanızı asıl hedef olarak kabul etmektedir.

Eğer nargile üretim tütün hatlarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişim kurabilir, ihtiyaçlarınızı bize aktarabilirsiniz.

Kimya ve Deterjan Karıştırma Mikserleri

Kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinen HEMSAN, tüm hizmetlerinde olduğu gibi Kimya ve Deterjan sektöründe de kaliteli üretimden asla ödün vermemektedir.

Kimya ve deterjan, Türkiye’de en önemli sektörler arasındadır. Burada hizmet veren pek çok firma olup, ülkemizin ekonomisine büyük bir katkı sağlamaktadır. HEMSAN, kimya ve deterjan karıştırma mikserleri üretimi ile katkıda bulunarak, fabrikalarınızın verimini en üst seviyeye çıkarmayı, böylece üretiminizde ve kazancınızda artış sağlamayı hedeflemektedir.

Bu nedenle ürettiğimiz makinelerimiz, en iyi çözüm önerisi olması için son teknolojik imkânlardan, araç ve gereçlerden yararlanılarak üretilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve mühendislerimiz tarafından büyük ehemmiyet verilen bu süreç, dikkatli bir şekilde takip edilmektedir.

HEMSAN olarak yaptığımız ürünlerimiz, paslanmaya ve zamanla aşınmaya karşı dayanıklı yapıdadır. Bu sebeple paslanmaz mikser üretimlerimiz mevcut olup, su, kimyasal ve deterjanlarla temas konusunda dayanıklı ürünlerdir.

Eğer fabrikalarınızda ve deterjan üretim tesisleri işletmelerinizde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ve deterjan mikseri arayışınız varsa, uzun süreli bir kullanım için üretilen imalatlarımız, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Fabrika olarak yenileşme sürecine gitmişseniz ya da bazı makinelerinizi yenilemeye karar vermişseniz ve karıştırıcılara gereksinim duyuyorsanız, kimyasal karıştırıcı mikser üretimlerimiz dayanıklı ve paslanmaz yapısıyla, sizlere uzun seneler hizmet edecektir.

HEMSAN üretim, kimya ve deterjan karıştırma mikserleri üzerine sağladığı hizmetleri, uygun fiyatlarla beraber sizlere sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı bir politika takip eden firmamız, sizlere özel fiyatlar ve ödeme seçenekleri teklif etmektedir.

Bizimle telefon numaramız üzerinden irtibat kurarak, ihtiyaç duyduğunuz kimyasal ve deterjan makinelerini belirtirseniz, ekipmanların ayrıntılarını öğrenebilir, hızlı bir kurulum elde edebilirsiniz.