Gıda

Gıda

HEMSAN üretim, bu husus üzerine bugüne kadar pek çok projenin altına imzasını başarıyla atmıştır. Sizlere gururla sunduğumuz hizmetlerimizden bir tanesi de süt ve gıda makineleri ve ekipmanlarıdır.  Bu hususta oldukça detaylı bir hizmet verilmekte olup, bunlardan bir tanesi de süt ekipmanları olmaktadır.

Küçük ve büyük çaplı tesislere sağladığımız makinelerimiz aldığınız sütlerde artış sağlayabilir, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarınıza zarar vermeden tüm işlemleri halledebilirsiniz. Eğer süt işleme tesisi makineleri ihtiyacınız varsa, HEMSAN size en iyi verimi alabileceğiniz, dayanıklı makineleri sunmaktadır.

Süt ve Gıda Makineleri ve Ekipmanları

Kurum olarak anahtar teslimi fabrika kurulumu da sağlanmakta olup, bu hizmetimiz oldukça detaylı ve ayrıntılı sağlanmaktadır. Bu husus oldukça detaylı olup, küçük mandıra kurmak da bu kategoriye girmektedir. Burada sizlerle bir toplantı gerçekleştirilerek amacınız ve hedefleriniz tespit edilerek, profesyonel ekiplerimiz kurulum sahasını incelemektedir.

Ardından gerekli planlar ve projeler gerçekleştirilerek, sizlerin onayına sunulmaktadır. Eğer onay verirseniz, kurulum işlemleri hemen başlayarak, bir mağduriyet olmaması için hızlıca ve dikkatlice tamamlanması amaçlanmaktadır.

Bünyemizde hizmet vermekte olan profesyonel ve alanlarında tecrübeli ekiplerimiz, üretim bakımından geri kalmamanız en verimli kurulumu yapmaktadır. Teslim günü geldiğinde size sadece üretime başlamak kalmakta olup, kurulumun bitirildiği gün üretime başlanabilir.

Sektörde sizlere kaliteli çözümü sağlamak üzere kurulmuş olan HEMSAN, size en iyi mini mandıra fiyatları ve ödeme seçenekleri sunmaktadır.  Böylece tesisiniz uygun fiyatlar çerçevesinde, sektördeki en iyi kullanılarak kurulmaktadır. Süt ve Gıda üzerine sağladığımız tüm üretimlerimiz şu şekildedir.

  1. Kaşar hatları
  2. Anahtar teslim fabrika kurulumu
  3. Beyaz peynir hatları
  4. Yoğurt hatları
  5. Süt pişirme kazanları

Eğer siz de bu makine ve ekipmanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız ya da anahtar teslim fabrika kurulumu arıyorsanız, bizimle iletişime geçerek, uygun fiyatlarla en iyi hizmeti elde edebilirsiniz.