Süt ve Gıda Makineleri Ekipmanları

Süt ve Gıda Makineleri Ekipmanları

Last updated on Ocak 30th, 2021 at 06:36 pm

  HEMSAN olarak sunduğumuz süt ve gıda makineleri ekipmanları, firmamızın ilk kurulduğu günden itibaren verilmektedir. Kuruluşumuz 2007 yılında olup, ilk ismimiz de Ege Krom’dur. Ardından sizlere daha iyi ve kurumsal bir hizmet verebilmek adına şirketleşme süreci yaşanmış ve adımız da HEMSAN olarak değiştirilmiştir.

  Süt ve gıda makineleri ekipmanları kapsamında ürettiğimiz ürünler şu şekildedir.

  1. Anahtar teslim fabrika kurulumu
  2. Kaşar hatları
  3. Yoğurt hatları
  4. Beyaz peynir hatları
  5. Süt pişirme kazanları

  Süt ekipmanları imalatlarımız yapılırken, etik değerler çerçevesinde ve müşterilerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak sektörümüz ve süt işleme tesisi makineleri kapsamında incelemeler yapılarak, sizlerin ihtiyacı en iyi şekilde çözülmeye çalışılmaktadır.

  HEMSAN olarak sunduğumuz süt ve gıda makineleri ekipmanları, bu sektörde büyük ve küçük her işletmeye, aynı kalitede sunulmaktadır. Küçük mandıra kurmak istiyorsanız, firmamız sizin tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

  Bu çerçevede bizimle husus üzerine iletişim kurduktan sonra ihtiyaçlarınız dinlenerek, size en iyi çözümü sunacak makine teslim edilmektedir. Bunların servisi ve kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup, tüm işlemler bittikten sonra servis hizmetleri de verilir.

  Her makine, kullanım aralıkları ve koşullarına da bağlı olarak, düzenli aralıklarla bakım ihtiyacı duyar. Bu nedenle firmamız, süt ve gıda makineleri ekipmanları için bakım hizmetleri de yapar. Makinelerinizin bakımları titiz ve doğru bir şekilde yapılarak, makinelerinizin daha iyi sonuç alması sağlanır.

  Bu çerçevede HEMSAN makine bünyesinde sunulan kaliteli hizmetlerimiz, mini mandıra fiyatları bakımından uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlar kapsamında sunulur. Süt işleme makineleri fiyatları bakımından da sektörde en uygun fiyat ve seçenekleri sunan HEMSAN, tüm hizmetlerinde bu politikayı benimser.

  HEMSAN müşterilerine karşı sorumluluğunun bilincinde üretim yapmaktadır. Firma olarak amacımız, sizlerin üretimine destek olarak, tesislerinizden en iyi sonucu almanızdır. Bu kapsamda fiyatlarımız, sektör içerisinde en uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Eğer süt ve gıda makineleri hakkında ayrıntılı bilgi almak veya servis talep etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.