Nargilelik Tütün Hatları

Nargilelik Tütün Hatları

Last updated on Ocak 30th, 2021 at 06:36 pm

  2007 yılından beri kurumsal anlamda hizmet veren HEMSAN, makine üretimi üzerine kendini her an güncel tutarak, her zaman sektördeki son imkânlardan yararlanarak üretim yapar.  Son teknoloji üretim makinelerini ve hatlarını sizlerle buluşturan kurumumuz, yıllara dayanan tecrübesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

  Bünyemizde bulunan profesyonel ekiplerimiz, sizlere en iyi çözüm önerisini uygulamak için titiz, disiplinli ve dikkatli bir çalışma yaparak, kısa süre içerisinde en kaliteli çalışmayı uygular. Bu kapsamda verdiğimiz tüm hizmetler şu şekildedir.

  1. Kimya ve deterjan sektörü üzerine karıştırma mikserleri.
  2. Nargilelik üretim tütün hatları.
  3. Süt ve gıda makineleri ekipmanları.

  Bu kapsamda nargilelik üretim tütün hatları, müşteri memnuniyetini sağlamak üzere en iyi kalitede sunulur. Bu kalitemiz yurt içi ve yurt dışında sunulmakta olup, Türkiye içerisinde tanınmış firmalarla birlikte çalışılmıştır. Tütün hatları küçük-büyük tüm kurumlara sağlanmakta olup, nargile fabrikası hizmetleri de verilmektedir.

  Bu kapsamda nargile üretim tesisi hatları üretilmekte olup, fabrika ve tesisler için kullanılabilecek makine ve hatlar ilgili adrese hemen getirilerek, kurulum çalışması gerçekleştirilmektedir. Kurulum gerçekleştikten sonra üretim  yapılabilmektedir.

  Firmamız, politika olarak sadece yurt içinde değil, yurt dışında da en iyi hizmeti sağlamak ve dünyaya açılmayı vizyonları arasında saymaktadır. Bu kapsamda nargilelik tütün hatları kapsamında ihracat yaptığımız ülkeler şu şekildedir.

  1. İran
  2. Ürdün
  3. Gürcistan
  4. Rusya

  Nargile tütünü fabrikası kapsamında sunulan tütün hatları, yurt içinde ve yurt dışında kullanılmaktadır. İhracat yaptığımız ülke ağları genişlemekte olup, firmamız yurt dışı satışlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca bu hatlara yönelik, bakım çalışmaları da yapılmaktadır.

  Nargile tütünü üretimi tesisi bünyesinde sunulan servis hizmetlerimiz, bakım ve onarım işlerini kapsamaktadır. Uzman teknik ekiplerimiz sizlere en iyi bakım hizmetini sunmakta olup, makine ve hatlarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlamaktadır.

  HEMSAN nargile tütün hatları üzerine imalat ve servis hizmetini, tüm hizmetlerinde olduğu gibi uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla beraber sunmaktadır. Eğer bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, firmamızla telefon numaramız üzerinden 7/24 iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz.