Kimya ve Deterjan Karıştırma Mikserleri

Kimya ve Deterjan Karıştırma Mikserleri

Last updated on Ocak 30th, 2021 at 06:36 pm

  Ege Krom olarak 2007 yılında kurulmuş olan HEMSAN, ilk üretimlerini süt ve gıda sektörü üzerine yapmıştır. Bu kapsamda imal ettiğimiz ürünlerimiz şöyledir.

  1. Süt pişirme kazanları
  2. Yoğurt hatları
  3. Beyaz peynir hatları
  4. Kaşar hatları
  5. Anahtar teslim fabrika kurulumu

  2019 yılında firmalaşma çalışmalarını başlatan HEMSAN, bu kapsamda pek çok değişiklik yapmış, böylece üretim hatlarını da çoğaltmıştır. Böylece sadece nargile tütün hatları değil; kimyasal karıştırıcı mikser üzerine üretim yapılmaya da başlanmıştır.

  HEMSAN, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlamayı ön planda tutarak, sizlerin ihtiyacını en iyi karşılayacak, son teknoloji makineler sunar. Bunun için kullandığımız araç-gereçler de son teknolojinin bir ürünüdür. Üretim esnasında tercih ettiğimiz malzemeler de dünya standartları çerçevesindedir.

  Kimya ve deterjan karıştırma ve tank karıştırıcı mikser hizmeti kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir.

  1. Ürün hazırlama sistemleri
  2. Roll bound sistem ısıtma ve soğutma kazanları
  3. Dolum makineleri
  4. Etiketleme makineleri

  Bu kapsamda kimya ve deterjan sektörü üzerine üretimlerimiz, yukarıda saydığımız kalite standartları ölçüsünde sunulmaktadır. Bu sektör üzerine yapılmış pek çok kurumsal projemiz mevcut olup, çeşitli firmalarla beraber çalışılmıştır.

  Kimyasal karıştırıcı mikser üretimlerimiz, her türlü dış etmene ve zamana dayanacak şekilde üretilmektedir. Bu kapsamda ürünlerimiz paslanmaz mikser özelliği taşımaktadır. Dolayısıyla herhangi bir nedenden dolayı paslanma ve işlevini kaybetme yaşanmamaktadır.

  Deterjan sektörü üzerine üretimlerimiz de, kimyasal sektörde olduğu gibi detaylı verilmektedir. Deterjan üretim tesisleri ve fabrikalara sunulan bu hizmetimiz, pek çok ayrıntı bulundurmaktadır. Bunlardan bir tanesi deterjan mikseri olup, en üst derece verimi almanız için tasarlanır.

  Deterjan ve kimyasal sektörlerde makinelerin en iyi sonucu vermesi ve uzun yıllar kullanım sağlanması için, bakım yapmak elzemdir. Bu bakım iki aşamalı olup, bunlardan bir tanesi de profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. HEMSAN kapsamında yapılan bakım hizmetleri detaylı bir inceleme sonucu yapılmakta olup, temel amacımız makinelerinizin bozulmadan, yıllar boyunca kullanılmasıdır. Ancak herhangi bir problem meydana gelmişse, ekiplerimiz tarafından onarım hizmetleri de verilmektedir.