HEMSAN Makina Endüstriyel Üretimler

HEMSAN Makina Endüstriyel Üretimler

Last updated on Ocak 30th, 2021 at 06:36 pm

Makine üretim sektörüne 2007 yılında Ege Krom adıyla başlayan kurumumuz, değişen çağın gereksinimlerine cevap verebilmek için 2019 yılında yenileşme sürecini başlatmış, adını HEMSAN olarak değiştirerek, sağladığı hizmetleri de arttırmıştır. Bu anlamda kurumumuz, sizlere şu hizmetleri sağlar.

 1. Süt ve gıda makineleri ve ekipmanları
 2. Nargilelik üretim tütün hatları
 3. Kimya ve deterjan sektöründeki karıştırma mikserleri

Bu sektörler üzerine üretimlerini dünya kalite standartları ölçüsünde gerçekleştiren HEMSAN, hedef olarak firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Müşteri memnuniyetini esas konu olarak kabul eden firmamız, tüm hizmetlerini sizlerin ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde üretir.

Süt ve Gıda Sektöründe Kaliteli Üretim

Süt ve gıda sektörü, ülkemizde en çok makine talebi olan sektörler arasındadır. Kurulduğu günden beri bu konuda hizmet veren firmamız, küçük ve büyük çaplı kurumlara bu makineleri ve hizmetleri sunar.

 1. Süt pişirme kazanları
 2. Yoğurt
 3. Beyaz peynir
 4. Kaşar
 5. Anahtar teslim fabrika kurulumu
 6. Satış sonrası servis hizmetleri

Dünya kalitesinde malzemeler ve son teknolojiyle imal ettiğimiz makineler, üretiminizi maksimuma çıkarmak ve en iyi sonucu almanız için, özel olarak planlanmaktadır.

Yurt Dışında Aktif Bir Politika

Kurum olarak sağladığımız nargilelik üretim hatları, sadece yurt içinde değil, Türkiye dışarısında da aktif olarak tercih edilmektedir. Ürettiğimiz makinelerin ihracatı, bu ülkelere yapılmaktadır.

 1. Ürdün
 2. İran
 3. Rusya
 4. Gürcistan

Firma olarak ihracat konusunda satışlarımız artmakta olup, nargile hatlarının kalitesinden ödün vermeden üretilmektedir.

Kimya Sektöründe En İyi Çözüm Önerileri

Türkiye içerisinde Kimya sektörü üzerine bilinen pek çok markayla beraber çalışmış olan HEMSAN, kimya sektöründe size en iyi çözüm önerilerini getirecek makine üretimleri yapmaktadır. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler şöyledir.

 1. Ürün hazırlama sistemleri
 2. Roll bound sistem ısıtma
 3. Soğutma kazanları
 4. Etiketleme makineleri
 5. Dolum makineleri

HEMSAN Makine, sağladığı tüm bu hizmetlerini ahlaki kurallar çerçevesinde, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretmektedir. Eğer bu sektörler üzerine makine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir, sunduğumuz çözüm önerilerimizi inceleyebilirsiniz.