Anahtar Teslim Fabrika Kurmak

Anahtar Teslim Fabrika Kurmak

Last updated on Ocak 30th, 2021 at 06:36 pm

  HEMSAN makine, geçmiş olarak 2007 yılına kadar uzanan, başarılı bir tarihe sahiptir. Bu başarımız müşteri odaklı bir politika, dünya standardında malzemeler ve son teknoloji araç ve gereçlerle üretilen makinelere dayanmaktadır.

  İlk adı Ege Krom olan, ancak 2019 yılında şirketleşme sonucunda HEMSAN adını kurumumuz, şu hususlar üzerine hizmet vermektedir.

  1. Süt ve gıda makineleri ekipmanları
  2. Kimya ve deterjan sektörü üzerine karıştırma mikserleri
  3. Nargilelik üretim tütün hatları

  Bu kapsamda sunmakta olduğumuz anahtar teslim fabrika desteği, süt ve gıda makineleri ekipmanları kapsamında verilmektedir. Bu hizmetin alt kategorileri şu şekildedir.

  1. Kaşar hatları
  2. Anahtar teslim fabrika kurulumu
  3. Beyaz peynir hatları
  4. Yoğurt hatları
  5. Süt pişirme kazanları

  Anahtar teslim fabrika kurulumunda esas olan, zamana karşı yarışmak; ancak kurulumu özenli ve dikkatli şekilde yapmaktır. Bu nedenle HEMSAN Makine, müşterilerine sektörde en hızlı, güvenli ve dikkatli fabrika kurulumunu garanti eder.

  Anahtar teslim fabrika kuran firmalar arasında HEMSAN, ilk olarak kendileriyle iletişime geçen müşterilerini dinleyerek, hizmet verdiği sektör, fabrikanın adresi, kurulum detayları ve müşterinin ihtiyaçlarını ele almaktadır. Ardından bir kurulum planlaması yapılarak, söz konusu plan ilgili kişiye onaylatılmaktadır.

  Ardından kurulum aşamaları hemen başlayarak, profesyonel ekiplerimiz dikkatli ve özenli bir kurulum yapmaktadır. Kısa sürede bitirilen bu hizmetlerimiz sonucunda, isterseniz aynı gün üretime başlanmaktadır. Böylece üretimde bir aksaklık olmadan, teslim tarihinde anahtar verilmektedir.

  Sıfırdan fabrika kurmak isteyenlere sunulan bu hizmetimiz, sizi kurulumun zor aşamalarından ve planlamasından kurtarmaktadır. Fabrika kurma danışmanlığı çerçevesinde planlar tarafımızca yapılmakta olup, detayları sizlerle konuşulmaktadır. Böylece kısa süre içerisinde fabrikanızın planları hazırlanmakta, ardından kurulum işlemleri başlamaktadır.

  Fabrika kurma maliyeti olarak müşterilerine en uygun fiyatlar ve ödeme seçeneklerini sunan HEMSAN, 7 gün 24 saat iletişime açıktır. Hizmetimiz kurumsal anlamda sunulmakta olup, fabrikalardan tesislere ve firmalara kadar her fabrikaya yönelik hizmet verilmektedir.

  Anahtar teslim fabrika kurulumu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, bizimle her zaman telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.